Satış yapabiliyormusunuz gerçekten bu siteden..

Subscribe to Satış yapabiliyormusunuz gerçekten bu siteden.. 24 ileti, 18 kişi

P0037146-thumb
pinar54 tarafından 29 Oca 2017 gönderildi, toplam 4 ileti

Uzun zamandır takip ediyorum hatta paylasimlarimda var ama kimsenin satış yaptığını görmüyorum sadece ürünlere bakılıyor bir yorum görmüyorum kimsenin gönderisi altında

P001800-thumb
moonnay tarafından 29 Oca 2017 gönderildi, toplam 36 ileti

ne kazanması imkansız kimse sipariş için mesaj bile atmadı yalan olmasın biri mesaj attı oda adam afedersiniz sulanmak için sipariş vermeye kalktı üstüne de taciz bile gördüm imkansız birşey para kazanılması üyeliğimi bile silemedim yardım için siteye mesaj attım aman allahım kimse ne döndü nede yardım etti inanın uzun zamandır sipariş için dualar ettim ama yooooooooooooooooook

P0037146-thumb
pinar54 tarafından 29 Oca 2017 gönderildi, toplam 4 ileti

Aynen dimi bir kişinin sipariş aldığını görüyorum sadece allah artırsın tabiki ama o devamlı sipariş alıyor artık yalan mi dogrumu anlamadım..drvamli şuraya istenilen sipariş hazır burası hazır falan yazıyor..insanlarda yorum yapmış nasıl satabiliyor anlamiyorum

moni tarafından 04 Şub 2017 gönderildi, toplam 1 ileti

ben siteyi tesadüfen gördüm ve ilk siparişimi verdim şu an kargoda bugün elime geçer sanırım.yaptıklarınızın ilgi alanına girmesi lazım ki satılsın ve sitenin hiç reklamı yok hasbelkader buldum bende.doğacak torunum için bebek örgüleriyle ilgileniyorum.

zeybek tarafından 04 Şub 2017 gönderildi, toplam 75 ileti

Ben iki kişiye satış yaptım ama gayet ikiside allah razı olsun alıcıdı

P0026950-thumb
ahmet2727 tarafından 08 Şub 2017 gönderildi, toplam 4 ileti

ne yalan söyleyeyim, bu site üzerinden daha satış yapabilmiş değilim.

P0037654-thumb
guldenummu tarafından 09 Şub 2017 gönderildi, toplam 28 ileti

bende satış yapamadım.iğne oyası siparişi almak istiyorum

P0026950-thumb
ahmet2727 tarafından 09 Şub 2017 gönderildi, toplam 4 ileti

ne yazık ki en dandik ürünlere bile tonlarca para dökülürken el emeği ürünlere değer verilmiyor. oysa hazır ürünlerden daha kullanışlı ve gerçekten eşi yok.

P0025089-thumb
burcu52 tarafından 23 Şub 2017 gönderildi, toplam 44 ileti

arkadaşlar bir senedir bu steye üyeyim 3-4 ay önce bir kere satış yapabildim tel kırmamı ürünün değeri altında yükledim kaç ay sonra satış yapabildim sattığım bayanda kınasında kullanacakmış rica etti indirim üstüne indirim yaptım başka da satış yapamadım bilenler bilir tel kırma çok emeği olan bir üründür

P0039149-thumb
ayse1984 tarafından 01 Nis 2017 gönderildi, toplam 3 ileti

Bende satis yapamadim kimse siteyi dogru duzgun bilmiyoki ayrica amigurumi bu aralar cok dikkat ceker oldu ama kimse msj atmiyor

kagan tarafından 04 Nis 2017 gönderildi, toplam 42 ileti

Bu siteden satis yapmak imkansiz nerdeyse bi kac kisi urun sordu bi kac kere ondan sonra bise yok

zeynepminsin tarafından 04 Nis 2017 gönderildi, toplam 21 ileti

Bende bu siteye üye oldum ama herkes aynı sikayette satış yok diye farklı arayışlara girdim ve buldum inşallah olur bakalım

Bende bu siteye üye oldum ama herkes aynı sikayette satış yok diye farklı arayışlara girdim ve buldum inşallah olur bakalım

Eger isterseniz size onerecegim işler var

gokcen55 tarafından 05 Nis 2017 gönderildi, toplam 15 ileti

önerinizi dinliyorum

zeynepminsin tarafından 05 Nis 2017 gönderildi, toplam 21 ileti

Gokcen hanim msj bölumunde gorüsmeye devam edelim

emine2124 tarafından 12 May 2017 gönderildi, toplam 1 ileti

Gökçen hanım farklı iş konusunda banada yardımcı olurmusunuz

P0024139-thumb
denizelisita... tarafından 13 May 2017 gönderildi, toplam 18 ileti

Ben geçen yıllarda yapmıştım ama bu yıl olmadı

P0037654-thumb
guldenummu tarafından 14 May 2017 gönderildi, toplam 28 ileti

aranızda dantel işi bilen varmı. sürekli iş.düşünürseniz5468048418 vatsaptan ulaşın

omurengin tarafından 14 Haz 2017 gönderildi, toplam 10 ileti

dantel işi bilsek ne olacak sanki değeri veriliyormu göznuruna yazık

P0018816-thumb
ozlemevra tarafından 14 Haz 2017 gönderildi, toplam 57 ileti

Katılıyorum dantele değer veren yok kolay iş olarak goruluyor

P0041186-thumb
emine000 tarafından 14 Haz 2017 gönderildi, toplam 1 ileti

selam ben yeniyim kargo bedeli yok millet ne ödeyeceğini bilemiyor sadece alıcı öder demişsiniz kargo ptteyse küçük paketler her yere 9 tlye gidiyormuş büyük paket olunca fiyat değişiyormuş el işlerini herkes yapıyor ondan satış olmuyordur. millet model alıyor sadece ürün değil

P0015600-thumb
rukiyye tarafından 17 Haz 2017 gönderildi, toplam 1 ileti

Ben sadece ceyizlik seccadelerimi satabildim. O da değerinin çok cok altında. Başkab ir sey satılmıyor buradan. Size tavsiyem sürekli üretim halindeyseniz instagram hesabı açın kendinize. Urunlerinizle alakalı bir isim olsun ki arama yaptıklarında siizn sayfaniz da çıksın. Maliyeden ev hanımı, kendi ürünlerini satıyor diye vergisen muaf belgesi alın. O zaman kapıda ödemeli de gonderebiliyorsunuz.

P0030808-thumb
ceymus tarafından 19 Haz 2017 gönderildi, toplam 1 ileti

Valla hepinizin yorumlarini okudum bende siparis alamadm ama bu site sayesinde ceyizlerimi bitirdim cok siparis verdim cok alisveris yaptim mesaj atp dönmeyen cok var artk insanlar korkar olmus o yuzden satislar cok düsük