Nasıl Satın Alınır?

Ürün satın alabilmek için ne yapmam lazım?

Ürün satın almak için öncelikle üye olmanız gerekli. Kolay ve ücretsiz olan üyelik işlemini buradan yapabilirsiniz. senyapsensat üzerinden verdiğiniz ürün siparişleri satıcılara senyapsensat tarafından ulaştırılır. Her satıcının kabul ettiği ödeme ve kargolama seçenekleri birbirinden farklı olabilir. Her ürünün kendi sayfasından bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir ürünü beğendim ve almaya karar verdim. Şimdi ne yapmalıyım?

Ürün sayfasında bulunan "Sepete Ekle" düğmesine basarak, ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. Açılan "Sepetim" sayfasında alışverişe devam etmek isterseniz "Alışverişe Devam" düğmesine, satıcıya sipariş vermek için "Sipariş Ver" düğmesine basın.

Ücreti nasıl ödeyeceğim?

Ücretin ne şekilde ve ne kadar zaman içinde ödenmesi gerektiğini satıcı ve alıcı kendi arasında belirler. Ödeme veya başka bir konuda anlaşılamadığı takdirde satıcı siparişi iptal edebilir.

Güvenli alışveriş nasıl oluyor?

senyapsensat, sipariş sonrası alıcı ve satıcıyı kargo ve ödeme şeklinde anlaşmak üzere serbest bırakır. Ödeme ve kargo şeklini alıcı ile satıcı sipariş sayfalarından mesajlaşarak belirlerler. İster satıcının hesabına elden ödeme, ister havale/eft ile ödeme yada istenirse herhangi bir Kapıda Ödeme (PTT, UPS, vb..) şekli üzerine anlaşabilirler. Kapıda Ödeme, her iki taraf için güvenli bir alışveriş yöntemi olarak tercih edilebilir.